Kolejna szczecińska lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń już otwarta!

15 listopada  b.r. w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie została otwarta druga w tym mieście lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. Na gości lokalu czekają doskonałe lody, ciasta i świąteczne przysmaki oraz ciepła, rodzinna atmosfera.

– Okres przedświąteczny to doskonały czas 
na otwarcie kolejnej lodziarnio-kawiarni 
w Szczecinie. Goście mogą skosztować 
nie tylko naszych sztandarowych produktów 
– lodów, czy rurek z bitą śmietaną, ale także  spróbować sezonowych przysmaków 
– naszego Piernika Staropolskiego z bakaliami, czy lodów makowych – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Mieszkańców Szczecina i okolic serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej najnowszej lodziarnio-kawiarni!


Goście lokalu mogą wybierać spośród 36 smaków lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców
i lodów jogurtowych. W ofercie lodziarnio-kawiarni znajduje się również szeroki wybór deserów lodowych oraz domowych ciast, przygotowywanych według tradycyjnych, rodzinnych receptur. Na klientów czekają także chrupiące rurki z bitą śmietaną oraz wyśmienite torty lodowo-bezowe. Menu uzupełniają świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz cała gama aromatycznych kaw, parzonych ze specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli. Dodatkowo przez miesiąc
od otwarcia, klienci będą mogli skorzystać z oferty specjalnej – do każdego deseru lodowego w pucharze otrzymają dowolną kawę gratis.  

Nowy szczeciński lokal sieci Grycan – Lody od pokoleń jest przestronny i jasny. Na gości czekają 24 stoliki i 60 miejsc siedzących. Lodziarnio-kawiarnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 i w niedziele od 10.00 do 20.00.

***

More information about Grycan – Ice Cream for Generations

Press contacts:

Sabina Figarska
Head of Brand Practice
Solski Burson-Marsteller
sfigarska@solskibm.pl