Smaki Świąt – nowa oferta promocyjna u Grycana

W lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń zagościła oferta Świąteczne Smaki, a w niej obłędnie smakowita nowość – Deser Wiśniowe Brownie oraz tradycyjny Piernik Staropolski w zestawie z cappucino dostępny w promocyjnej cenie.

– Są smaki, takie jak piernik staropolski, które niezaprzeczalnie kojarzą nam się z magicznym, świątecznym czasem i nie może ich zabraknąć w naszej ofercie o tej porze roku. Jednak nieustannie dbamy o to, by dostarczać naszym gościom nowe, pełne smaku propozycje, które będą cieszyły ich podniebienia. Serdecznie zapraszamy do spróbowania pysznej nowości – Deseru Wiśniowe Brownie – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W promocyjnej ofercie znalazły się:

– Deser Wiśniowe Brownie – kompozycja trzech smaków lodów – Czekoladowych, Straciatella oraz Sorbetu z Wiśni z puszystą bitą śmietaną, domowym brownie podawanym na ciepło i wiśniami, udekorowana siekaną gorzką czekoladą oraz chrupiącymi rurkami waflowymi wypiekanymi we własnej pracowni cukierniczej w cenie 19,90 zł

– Tradycyjny Piernik Staropolski wypiekany we własnej pracowni cukierniczej na bazie sprawdzonej, rodzinnej receptury i starannie wyselekcjonowanych składników: miodu z zaprzyjaźnionej pasieki, mieszanki aromatycznych, korzennych przypraw, bakalii i gotowego karmelu, podawany w zestawie z aromatycznym Cappuccino z puszystą mleczną pianką w cenie 18,90 zł.

Oferta dostępna jest od 7 grudnia 2019 do 7 stycznia 2020, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń. Dotyczy zarówno produktów sprzedawanych na miejscu, jak i w opakowaniach na wynos.

***

Więcej informacji o marce Grycan – Lody od Pokoleń

Kontakt dla mediów:

Sabina Figarska
Head of Brand Practice
Solski Burson-Marsteller
sfigarska@solskibm.pl