Śliwkowe Love u Grycana!

Pełne smaku soczyste polskie śliwki zagościły w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń. Na wszystkich gości już od najbliższego weekendu będą czekać smakowite duety z promocyjnej oferty Śliwkowe Love.

 – W naszych lodziarnio-kawiarniach zawsze staramy się korzystać z dobrodziejstwa pysznych, sezonowych owoców. Teraz przyszedł czas na śliwki, które naszym Gościom proponujemy w postaci deseru lodowego lub chrupiącej tarty w połączeniu z aromatyczną kawą Americano. Serdecznie zapraszamy! – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W specjalnej ofercie znajdują się:

  • Deser Śliwka w Czekoladzie – 3 porcje lodów – Śliwka w Czekoladzie, Waniliowe oraz Sorbet ze Śliwek, udekorowane puszystą bitą śmietaną, polewą czekoladową oraz siekaną gorzką czekoladą i dwiema rurka waflowymi wypiekanymi we własnej pracowni cukierniczej, podawany z kawą Americano w cenie 19,90 zł.
  • Tarta ze Śliwkami lub Tarta z Malinami i Rabarbarem – wypiekana we własnej pracowni cukierniczej chrupiąca tarta z domowego kruchego ciasta i dojrzałych owoców sezonowych, podawana na gorąco z porcją lodów Waniliowych, udekorowana polewą czekoladową, w zestawie z kawą Americano w cenie 19,90 zł.

Oferta dostępna jest od 28 września do 25 października 2019, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.

***

Więcej informacji o marce Grycan – Lody od Pokoleń

Kontakt dla mediów:

Sabina Figarska
Head of Brand Practice
Solski Burson-Marsteller
sfigarska@solskibm.pl