Nowości 2023!

Nadchodzący sezon będzie obfitował w Nowości! Już dziś przedstawiamy trzy nowe warianty, które zamknęliśmy w opakowaniach i 15 marca zawitały w naszych lodziarnio-kawiarniach. A już wkrótce dostępne będą również w sprzedaży na rynku detalicznym:

  • Lody Borówkowe z nutą wanilii mają wyrazisty smak i kremową konsystencję z wyraźnie wyczuwalnymi kawałkami owoców. Przygotowywane są tradycyjnymi metodami na bazie śmietanki kremówki, żółtek jaj i dojrzałych borówek amerykańskich z dodatkiem wanilii. Mają piękny, bardzo apetyczny kolor, przypominający barwę domowego koktajlu borówkowego. Lody dostępne na kulki w lodziarnio-kawiarniach oraz w pudełkach o pojemności 500ml.
  • Lody Śmietankowe z czekoladą i sosem wiśniowym towykwintna kompozycja smaków przygotowywana według tradycyjnych receptur na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z dodatkiem gęstego sosu wiśniowego własnej produkcji oraz siekanej czekolady deserowej. To połączenie smaków i struktur sprawia, że każda kulka smakuje jak mały lodowy deser. Lody dostępne w pudełkach o pojemności 900ml.
  • Sorbet Malina Banan Pomarańcza to absolutny unikat na rynku lodów – doskonale wyważona kompozycja 3 różnych owoców! Jest intensywny i bardzo orzeźwiający, a bestsellerowa malina idealnie komponuje się z egzotyczną nutą banana i pomarańczy. Ma soczysty, bardzo apetyczny kolor i unikalną, gładką konsystencję, która łączy doznania z jedzenia sorbetów i lodów tradycyjnych. Produkt nie zawiera laktozy, jest bezglutenowy i wegański. Lody dostępne na kulki w lodziarnio-kawiarniach oraz w pudełkach o pojemności 500ml.