Kochamy Desery

Na wielbicieli naszych deserów lodowych czeka nowa odsłona oferty „Kochamy Desery”! A w niej dwie nowe propozycje: Deser Krówkowy i Truskawkowa Milka.

  • Deser Krówkowy – połączenie dwóch porcji lodów Krówkowych z porcją lodów Waniliowych, polewą karmelową, bitą śmietaną, migdałami oraz kawałkami oryginalnych Krówek Milanowskich i chrupiącą waflową rurką ręcznie zwijaną i wypiekaną we naszej pracowni cukierniczej. Cena: 19,90 PLN.
  • Deser Truskawkowa Milka – lody Truskawkowe, Waniliowe i Mleczna Czekolada
    w połączeniu z rozpływającą się w ustach czekoladą Milka, bitą śmietaną, polewą czekoladową oraz świeżymi truskawkami i waflową rurką. Cena 19,90 PLN.
  • Deser Beza Pavlova – to kompozycja Sorbetu z Truskawek i lodów Waniliowych, udekorowanych bitą śmietaną i polewą truskawkową. Smak deseru dopełniają świeże, soczyste truskawki i słodkie, chrupiące beziki własnej produkcji. Cena: 19,90 PLN.
  • Deser Malinowe Brownie – nasz bestseller, a Wasz ukochany deser! Jest to połączenie lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin z gorącym, czekoladowym ciastkiem brownie naszej produkcji. Cena: 20,90 PLN.

Wszystkie desery lodowe przygotowujemy z lodów i sorbetów z owoców produkowanych rzemieślniczymi metodami według tradycyjnych receptur.