Dzień Mamy u Grycana – weekend z deserami na wynos!

Ważne momenty w gronie bliskich warto celebrować w wyjątkowy sposób.
Aż 64% Polaków uważa, że deser lodowy pozwala na chwilę przyjemności
w towarzystwie. Dlatego też z okazji Dnia Mamy na gości lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń przez cały weekend 24-26 maja będą czekać lodowe smakołyki na wynos w promocyjnych cenach!

– Naszym zdaniem najlepszy prezent to wspólnie spędzony czas. Rodzinny spacer to idealny pretekst do znalezienia chwili na wspólne delektowanie się lodami! Dlatego przygotowaliśmy dla naszych gości specjalną ofertę uwielbianych deserów lodowych na wynos, podawanych w chrupiących, słodkich waflach. Serdecznie zapraszamy! mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W specjalnej ofercie znajdują się:

  • Deser Malinowe Brownie – absolutny hit lodziarnio-kawiarni Grycan teraz dostępny również w postaci rożka! Kompozycja lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin podana z czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, przygotowywanym na miejscu w lodziarnio-kawiarni sosem z malin oraz chrupiącą rurką waflową własnej produkcji. Cena 12,90 PLN.
  • Rożek firmowy (3 lub 4 kulki) – chrupiący wafel wypełniony trzema lub czterema porcjami lodów w dowolnych smakach, udekorowany puszystą bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką. Smaki lodów można komponować dowolnie, wybierając spośród lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców lub lodów jogurtowych. Cena: 9,90 PLN (3 kulki), 10,90 PLN (4 kulki).
  • Przysmak Grycana – coś na mniejszy apetyt! Dwa dowolnie wybrane smaki lodów, podane z puszystą bitą śmietaną i czekoladowo-orzechową posypką. Cena 7,90 PLN.

Oferta dostępna jest od piątku do niedzieli (24-26 maja) we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.

***

Więcej informacji o marce Grycan – Lody od Pokoleń

Kontakt dla mediów:

Sabina Figarska
Head of Brand Practice
Solski Burson-Marsteller
sfigarska@solskibm.pl