Deser czy Piernik? Skorzystaj z nowej jesiennej oferty u Grycana!

W lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń jest już dostępna nowa oferta specjalna, a w niej wyjątkowe połączenie smaków w deserze lodowym Słodko-słone Banoffi oraz bestsellerowy, aromatyczny Piernik Staropolski do każdej kawy, herbaty lub czekolady dostępny za jedynie 6,90zł.

– Kochamy Desery, to nasza specjalność i uwielbiamy je jeść bez względu na porę roku. W naszej nowej ofercie znalazła się gratka da wielbicieli intensywnych smaków – aksamitnie kremowy, doskonale słodki, ale wzbogacony słoną nutą i chrupiącymi dodatkami, deser Słodko-słone Banoffi. Słodycz kajmaku przełamuje w nim intensywny smak słonych orzeszków, a chrupkości nadają pokruszone ciasteczka zbożowe. Dodatkowo, dla wielbicieli tradycyjnych smaków,w ofercie mamy nasz Piernik Staropolski, wypiekany we własnej pracowni cukierniczej na bazie dawnej, rodzinnej receptury. Serdecznie zapraszamy! –mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W ofercie specjalnej znajdują się:

  • Słodko-słone Banoffi – 3 porcje lodów – Smak Deserowy panna cotta z kajmakiem i słonymi orzeszkami, lody śmietankowe oraz słony karmel z sola morską. Uzupełnieniem deseru jest dojrzały banan, zbożowe ciasteczka, polewa toffi oraz słone orzeszki arachidowe. Cena deseru to 19,90 zł.
  • Piernik Staropolski – jego niepowtarzalny smak jest zasługą tradycyjnej, rodzinnej receptury pochodzącej z Kresów Wschodnich i starannie wyselekcjonowanych składników: miodu z wybranej pasieki, mieszanki aromatycznych, korzennych przypraw, bakalii i gotowego karmelu. Każdy piernik jest przekładany domowymi powidłami śliwkowymi,
    a następnie ręcznie oblewany czekoladą i dekorowany orzechami włoskimi. W zestawie z dowolną kawą, czekoladą lub herbatą kosztuje tylko 6,90 zł.

Oferta dostępna jest od 20 października do 3 grudnia 2021, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.